Dieta


Obok treningu najważniejszą rolę w drodze do uzyskania wymarzonej sylwetki odgrywa dieta. Jeśli nawet będziemy stosować mordercze treningi, to bez odpowiedniej diety nasze wysiłki pójdą na marne - nie pozbędziemy się tkanki tłuszczowej, która szczelnie będzie przykrywać nasze mięśnie.
Najważniejszą zasadą podczas układania diety jest przestrzeganie określonych pór spożywania posiłków. Najlepiej jeśli będziemy spożywać pięć podobnej wielkości posiłków w ciągu dnia, ostatni z nich powinien być spożywany najpóźniej o godzinie dwudziestej. Nie powinniśmy podjadać pomiędzy posiłkami. Dzięki takiemu podejściu znacznie poprawi się twój metabolizm. Organizm nie będzie magazynował energii na czarną godzinę w postaci powiększającej się tkanki tłuszczowej. Pewnie dość szybko zauważysz różnicę jeśli chodzi o twój wigor.

Warto również pamiętać zasadę, która mówi, że jesteś tym co jesz. Jeśli będziesz o tym myślał, to z pewnością zrezygnujesz z kupowania śmieciowego jedzenia w różnego rodzaju fast foodach. Lepiej poświecić kilka minut swojego czasu i samemu przyrządzić posiłek z prawdziwego zdarzenia.Ogromny wybór najwyższej jakości produktów ekologicznych możesz znaleźć w sklepie AleEko.pl. Zajrzyj już dziś i znajdź produkty, które pozwolą ci przygotowywać idealne posiłki dietetyczne.